Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Tianeptin Sülfat

Tianeptin Sülfat
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tianeptin Sülfatın Temel Bilgileri
Ürün adı: tianeptin sülfat
Eş anlamlılar: tianeptin sülfat; (Thiazepin-11-ilAmino) Heptanoik Asit Semisülfat Monohidrat Tianeptin Semisülfat Monohidrat; 7 - [(3-Kloro-6,11-dihidro-6-metil-5,5-dioksidodibenzo [c, f] [1] , 2] tiazepin-11-il) amino] heptanoik asit sülfat hidrat (2: 1: 2); Tianeptin hemisülfat monohidrat (THM); 7 - [(3-Kloro-6-metil-5,5-dioksido-6, 11-dihidrodibenzo [c, f] [1,2] tiyazepin-11-il) amino] heptanoik asit sülfat hidrat (2: 1: 2); Tianeptin hemisülfat hidrat
MF: C42H56C12N4O14S3
MW: 1008.01344
Görünüş: Beyaz kristal toz
Saflık:% 98'den fazla
Test: HPLC
CAS: 1224690-84-9
Tedarikçi: FZBIOTECH

Tianeptin Sülfatın Tanıtımı
Tianeptin Sülfat, Tianeptinin geliştirilmiş bir tuzudur. Higroskopik değildir, dolayısıyla tozu kullanmak çok daha kolaydır. Vücuttan kolayca emilip atılmadığından, sülfat tuzu Tianeptinin daha uzun sürelerde daha kontrollü salınımına izin verir. Hızlı tepe efektleri ve hızla düşen etkiler ile üç kez doz yapmak yerine, sülfat tuzu bir dozun vücutta plazma seviyelerini sodyum tuzundan çok daha uzun süre tutmasını sağlar. Bu gelişmiş özellikler Tianeptin Sülfat'ı yeni bir katkı haline getirir.

Tianeptin Sülfatın Yararları
Tianeptin Sülfat, sadece iyi bir antidepresan etkisi ve yan etkiler, geleneksel antidepresan trisiklik ilaçlardan önemli ölçüde daha az değildi, neredeyse kardiyovasküler sistem, kan, karaciğer ve böbrek fonksiyonları üzerinde olumsuz bir etkisi yoktu, ayrıca sakinleştirici bir etkisi de yoktu. Tianeptin sadece depresyon ve depresif nevroz, kronik alkolizm ve alkol sonrası depresyon için etkili değildir. Uzun süreli kullanım nüks önleyebilir.

Paket teslimatı
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
ShippingTime: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Glutathione.jpg

Glutathione.jpg


Şirket imajı:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Sorgulama