Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Tranexamic Asit dönemler için Traneksamik Asit Tozu

Traneksamik Asit Tozu
Traneksamik Asit COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Traneksamik Asit Tozu Hakkında Temel Bilgiler

Ürün adı Traneksamik Asit Tozu Diğer adı Traneksamik asit
Şartname % 99 Görünüm beyaz kristal toz
Moleküler formül C8H15NO2 Moleküler ağırlık 157,21
CAS NUMARASI. 1197-18-8 EINECS NO. 214-818-2
OEM Hizmeti Kapsül veya Hap Standart EP9.0
Çözünür Su Sertifikalar ISO KOŞER FDA
Yapısal formül traneksamik asit tozu

Traneksamik asit (TXA), büyük travma, doğum sonrası kanama, cerrahi, diş çıkarma, burun kanaması ve ağır adet kanamasından kaynaklanan aşırı kan kaybını tedavi etmek veya önlemek için kullanılan bir ilaçtır. Kalıtsal anjiyoödem için de kullanılır. Ağız yoluyla veya bir damara enjeksiyon yoluyla alınır.


Traneksamik Asit Tozunun İşlevi

1. adet kanaması

Traneksamik asit, antifibrinolitik etkisini, plazminojen molekülleri üzerindeki lizin bağlayıcı bölgelerin geri dönüşümlü blokajı yoluyla uygular. Endometriyal plazminojen aktivatörünü inhibe eder ve böylece fibrinolizi ve kan pıhtılarının parçalanmasını önler.

Disfonksiyonel uterus kanamasının ve uterus fibroidleriyle ilişkili ağır kanamanın hormonal olmayan ilk tedavisi olarak kullanılır. Tedavi edilen kadınlarda nekrozun histolojik görünümü, spontan tromboz insidansından farklı değildir.

2.Ortopedik Cerrahi

Traneksamik asit ortopedik cerrahide kan kaybını azaltmak için kullanılır. Ameliyat alanını temizleme ve ameliyat öncesi ve sonrası kan kaybını azaltmada kanıtlanmış bir değerdir. Tahliye ve transfüzyon sayısı azalır. Eklem replasman cerrahisinde yaygın olarak kullanılır.

3.Trauma

Traneksamik asit, kanama travma hastalarında kullanım için düşünülmelidir.

4.Dentistry

Diş hekimliğinde, uzun süreli kanama süresi olan hastalarda, örneğin edinilmiş veya kalıtsal bozukluklardan, ekstraksiyon veya cerrahi sonrası% 5 ağız durulaması şeklinde de kullanılabilir.


Sorgulama