Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Tranexamic Asit dönemler için Traneksamik Asit Tozu

Traneksamik Asit Tozu
Traneksamik Asit COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgiler 0010010 nbsp;

Ürün adıTraneksamik Asit TozuDiğer adıTraneksamik asit
Şartname99%Görünümbeyaz kristal toz
Moleküler formülCı 8 H 15 NO 2Moleküler ağırlık157.21
CAS NUMARASI.1197-18-8EINECS NO.214-818-2
OEM HizmetiKapsül veya HapStandartEP 9. 0
ÇözünürSuSertifikalarISO KOŞER FDA
Yapısal formültranexamic acid powder


Traneksamik asit tozu, büyük travma, doğum sonu kanama, cerrahi, diş çekimi, burun kanaması ve aşırı adet kanamasının neden olduğu aşırı kan kaybını tedavi etmek veya önlemek için kullanılan bir ilaçtır. Kalıtsal anjiyoödem için de kullanılır. Ağız yoluyla veya intravenöz olarak alınabilir.


Yararları


1. Adet kanaması

Traneksamik asit, antifibrinolitik etkisini, plazminojen molekülleri üzerindeki lizin bağlanma bölgelerini tersine çevrilerek bloke ederek uygular. Endometriyal plazminojen aktivatörünü inhibe eder, böylece fibrinoliz ve kan pıhtılarının parçalanmasını önler.

Fonksiyonel olmayan uterus kanaması ve uterus fibroidleri ile ilişkili masif kanama için birinci basamak hormonal olmayan bir tedavi olarak kullanılır. Onunla tedavi edilen kadın nekrozunun histolojik görünümü, spontan tromboz insidansından farklı değildir.


2. Ortopedik cerrahi

Traneksamik asit, plastik cerrahide kan kaybını azaltmak için kullanılabilir. Ameliyat alanını temizlemede ve ameliyattan önce ve sonra kan kaybını azaltmada değeri kanıtlanmıştır. Kanama ve kan transfüzyonlarında azalma. Eklem replasman cerrahisinde yaygın olarak kullanılır.


3. Travma

Kanama travması olan hastalarda traneksamik asit düşünülmelidir.


4. Diş

Uzun ekstraksiyon süresine sahip hastalar için, dişçilik alanında, ekstraksiyon veya ameliyattan sonra% 5 ağız gargarası olarak da kullanılabilir.

Sorgulama