Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

L-tiroksin

L-tiroksin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

L-Tiroksin hakkında temel bilgiler

İsim: L-Tiroksin (T4)

CAS: 51-48-9

Moleküler Formül: C15H11I4NO4

Moleküler ağırlık: 776.87

Görünüm: beyaz toz

Saflık: 99% MIN

Yapısal formül

93.gif

L-Tiroksinin Faydaları

1. Levotiroksin, ayrıca L-tiroksin veya T4, normal olarak tiroid bezinin foliküler hücreleri tarafından salgılanan tiroid hormonu tiroksininin sentetik bir şeklidir. Ayrıca, tiroid hormon eksikliğini tedavi etmek ve bazen de tiroid kanserinin tekrarını önlemek için kullanılır. Doğal olarak salgılanan meslektaşı gibi, levothyroxine kimyasal olarak kiral L-formundadır. İlgili ilaç dekstrotiroksin (D-tiroksin) geçmişte hiperkolesterolemi (yüksek kolesterol düzeyleri) tedavisi olarak kullanılmış, ancak kardiyak yan etkiler nedeniyle geri çekilmiştir.

2.T4 / L-Tiroksin, vücudunuzun sadece gerekli oranda T3'e dönüştürdüğü ve dolayısıyla T3'ten daha hafif ve daha güvenli bir ilaç olarak kabul edilebileceği yanlısı bir hormondur.

3.L-Tiroksin mükemmel bir yağ yakıcıdır, çünkü metabolizmanız büyük oranda artar. Metabolizmanız yoğunlaştığından beri çok fazla kalori alırken hala yağ yakacağından, yarışma öncesi diyet konusunda biraz kaygan göze alabilirsiniz.

4.L-Tiroksin, vücut geliştiriciler ve yarışma öncesi döngüdeki fitness bağımlıları tarafından rahatlamak için kullanılır, ayrıca kilo almak için fazla kilo çeken insanlar tarafından da kullanılır. Metabolizmayı arttırır ve genel uyarıcı etkiler yaratır. Bununla birlikte, bu madde akıllıca kullanılmalıdır.


L-Tiroksinin İşlevi

Hipotiroidizmi tedavi etmek için kullanılan ve sıklıkla yaşam boyu tiroid hormon tedavisi gerektiren hipotiroidizm hastaları için tercih edilen tedavi yöntemidir. Guatreni, guatr uyarıcı olarak kabul edilen bir hormon olan tiroid stimüle edici hormonu (TSH) azaltma kabiliyetini tedavi etmek için de kullanılabilir. Levotiroksin, nodüler tiroid hastalığı veya tiroid kanseri olan hastalarda tiroid uyarıcı hormon (TSH) salgılanmasını baskılamak için girişimsel tedavi olarak da kullanılır.


Nakliye ve paket

L-Thyroxine


şirket

L-Thyroxine Supplier

L-Thyroxine ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin usp standart levothyroxine tozu, en iyi fiyat toplu% 99 l-tiroksin üreticilerinden biridir, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika usp standart levothyroxine tozu, en iyi fiyat toplu% 99 l-tiroksin, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda usp standart levothyroxine tozu, en iyi fiyat toplu 99% l-tiroksin bizden hoş geldiniz.Sorgulama