Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> API

S-adenosil-L-metionin

S-adenosil-L-metionin
AYNI COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

S-adenosil-L-metiyonin hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: S-adenosil-L-metiyonin

Görünüş: Açık sarı ila beyaz toz

CAS NO .: 97540-22-2,101020-79-5
Moleküler Formül: C15H24N6O5S
Moleküler ağırlık: 400.45

Su İçeriği:% 1'den az

Saflık: 99%


S-adenosil-L-metiyonin açıklaması

SAME (S-adenosilmometionin olarak bilinir), bir bitki veya bir hormon değildir. Kendimiz dahil tüm canlı hücrelerin sürekli ürettiği bir moleküldür. SAMe'yi anlamak için önce metilasyonu ve bu sürecin önemini anlamanız gerekir. Metilasyon, bir molekülün vücudumuzdaki komşu bir moleküle bir metil grubu (dört atom eki) bağışladığı basit bir işlemdir. SAMe'nin metil grubu bir karbon ve üç hidrojen atomundan oluşur. Bu işlemlerin fetal gelişimden beyin fonksiyonuna kadar her şeyi etkileyen geniş kapsamlı etkileri vardır. Genlerin ekspresyonunu düzenler, hücrelerimizi izole eden yağ membranlarını korur ve serotonin, melatonin, dopamin ve adrenalin gibi çeşitli hormonları düzenlemeye yardımcı olur. SAMe olmadan metilasyon olmazdı.


S-adenosil-L-metiyoninin faydaları

SAMe kendi vücudumuz tarafından üretilen bir maddedir. Yaş SAMe seviyeleri azaldıkça, yaşlandıkça SAMe seviyeleri daha ciddi şekilde düşer. AYNI seviyeleri azalmaya başladığında, zorluklar ortaya çıkmaya başlar. Bu zorluklar, bileşiğin stabil, sentetik bir replikasyonu olan SAMe takviyeleri ile çözülebilir. Ne bir ilaç, bitki, vitamin, ne de hormondur, fakat yüksek oranda reaktif bir molekül veya neredeyse hiç yan etkisi olmayan önemli bir hücresel besindir. Sonuçta, kişi sadece her hücrede zaten mevcut olanı tamamlıyor. 1952'de keşfedilmesinden bu yana, SAMe'nin sağlığı korumaktaki rolü daha yaygın hale geldi ve bugün en çok satan diyet takviyeleri arasında derecelendirildi.


Nakliye ve paket

S-adenosyl-L-methionine


şirket

S-adenosyl-L-methionine Supplier

S-adenosyl-L-methionine ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel çin usp standart s-adenosil-l-metiyonin, en iyi fiyat toplu s-adenosil-l-metiyonin tozu üreticileri, en iyi, fiyat, organik tüm ihtiyaçlarınız için, % 100 saf, doğa ve GMP fabrikası usp standart s-adenosil-l-metiyonin, en iyi fiyat toplu s-adenosil-l-metiyonin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda usp standart s-adenosil-l-metiyonin, bizden en iyi fiyat toplu s-adenosil-l-metiyonin tozu hoşgeldiniz.


Sorgulama