Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Terbinafin Hidroklorür

Terbinafin Hidroklorür
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Terbinafin HCL'nin Basia Bilgileri

Diğer Adı: Terbinafin hidroklorür

Saflık:% 99 dak

Görünüş: Beyaz kristal toz

CAS No .: 91161-71-6

EINECS: 245-385-8

Moleküler formül: C21H25N

Yapısal formül:

terbinafin hidroklorür.png

Terbinafin hidroklorür tanıtımı

Terbinafin · HCI'in aldatma sınıfı antifungallerin bir üyesi olduğu, skualen epoksidaz inhibisyonu yoluyla spesifik bir ergosterol sentez inhibitörü olduğu bulunmuştur. Skualen epoksidaz, dermatofit mantarları tarafından, hücre zarı işlevine ve duvar sentezine müdahale eden Squalene'i parçalamak için salınan bir enzimdir. Araştırmalar, Terbinafinin ayrıca fungal patojenlerin reaktif oksijen türleri üretme kabiliyetini azalttığını göstermiştir, bu nedenle in vitro serbest bir radikal temizleyici olarak belirtilmiştir ve potansiyel olarak in vivo anti-enflamatuar aktivite içerebildiğini göstermiştir.


Terbinafin hcl tozunun faydaları

1. Terbinafin temel olarak mantarların dermatofit grubu üzerinde etkilidir.

2.% 1 krem veya toz olarak, topikal olarak spor kaşıntı (tinea cruris), sporcu ayağı (tinea pedis) ve diğer saçkıran türleri (tinea corporis) gibi yüzeysel cilt enfeksiyonları için kullanılır. Terbinafin kremi, diğer antifungallerin gerektirdiği zamanın yaklaşık yarısında çalışır.
3. Oral 250 mg tabletler, genellikle bir dermatofit veya Candida türleri tarafından, bir mantar tırnak enfeksiyonu olan onikomikoz tedavisi için reçete edilir. Mantar çivi enfeksiyonları, topikal olarak uygulanan tedavilerin yeterli miktarlarda nüfuz edemediği manikürde çivinin altında bulunur. Tabletler nadiren hepatotoksisiteye neden olabilir, bu nedenle hastalar bundan uyarılır ve karaciğer fonksiyon testleri ile izlenebilir. Oral uygulamaya alternatifler incelenmiştir.
4. Terbinafin hidroklorür, subakut kutanöz lupus eritematozusu uyarabilir veya şiddetlendirebilir. Lupus eritematozusu olan kişiler, tedaviye başlamadan önce doktorlarıyla olası riskleri önce tartışmalıdır.


Paket ve Kargo:


Terbinafin HCLŞirket imajı:


Terbinafin HCL Tedarikçisi

Terbinafin HCL Üreticisi
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin usp standart terbinafin hidroklorür tozu, düşük fiyat toplu terbinafin toz üreticilerinden biri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika usp tüm ihtiyaçlarınız için standart terbinafin hidroklorür tozu, düşük fiyat toplu terbinafin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda usp standart terbinafin hidroklorür tozu, bizden düşük fiyat toplu terbinafin tozu hoş geldiniz.


Sorgulama