Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Brinzolamid

Brinzolamid
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Temel Bilgiler Brinzolamid Tozu

Ürün Adı: Brinzolamid

Moleküler Formül: C12H21N3O5S3

Moleküler ağırlık: 383.507

Deney: 99%

Yoğunluk: 1.5 g / cm3

Kaynama Noktası (℃): 586 ° C, 760 mmHg'de

Görünüş: Beyaz veya renksiz kristal toz

CAS: 138890-62-7

Yapısal formül:

Brinzolamide.png


Brinzolamid Tozu tanıtımı

Brinzolamid bir karbonik anhidraz inhibitörüdür (özellikle, karbonik anhidraz II). Karbonik anhidraz, esas olarak eritrositlerde bulunur (aynı zamanda göz dahil diğer dokularda da bulunur). En aktif karbonik anhidraz II (CA-II) olan bir dizi izoenzimler halinde bulunur.


Brinzolamid Tozu Kullanımı

Brinzolamid, glokom (açık açı tipi) veya diğer göz hastalıkları (örneğin oküler hipertansiyon) nedeniyle göz içindeki yüksek basıncı tedavi etmek için kullanılır. Göz içindeki yüksek basıncı düşürmek körlüğü önlemeye yardımcı olur. Bu ilaç, göz içindeki sıvı miktarını azaltarak çalışır. Karbonik anhidraz inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir.


Brinzolamid Tozunun yan etkileri

Yaygın, fakat hafif: bulanık görme; acı, ekşi veya sıradışı bir tat; kaşıntı, ağrı, sulama veya göz kuruluğu; bir şeyin gözünde olduğunu hissetmek; baş ağrısı; burun akması.

Nadir, ancak ciddi: hızlı veya düzensiz kalp atışı; bayılma; deri döküntüsü, kurdeşen veya kaşıntı; şiddetli göz tahrişi, kızarıklık veya şişme; yüz, dudak veya boğazda şişme; hırıltı veya nefes almada zorluk.


Nakliye ve depolama

Brinzolamide Powder


Şirket imajı

Brinzolamide Powder Supplier

Brinzolamide Powder Manufacturer

Sorgulama