Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Toptan Icariin% 10 -% 98

Toptan Icariin% 10 -% 98
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Icariins Tozu Bilgileri

Ürün Adı: Icariin / Icariins

Kaynak: Epimedium herb , Epimedium Özü

Kullanılan kısmı: Bütün Bitki

Özellikler:% 10,% 50,% 60,% 80,% 98

CAS Numarası: 56692-02-5

Test Mothord: HPLC

Moleküler Formül: C33H40O15

Moleküler ağırlık: 676.66

Görünüm: sarı kahverengi ince toz


Icariin Tozunun Tanıtımı

Epimedium Extract Powder (Icariin), genellikle Horny Goat Weed veya Yin Yang Huo olarak bilinen Epimedium familyasındaki birçok bitki türünden elde edilen bir flavonoid glikozid bileşiğidir. Bu bitkilerden elde edilen ekstraktlar afrodizyak etkiler meydana getirmektedir ve Çin bitkisel ilaçlarında erektil fonksiyonun yanı sıra diğer birçok endikasyon için de yaygın olarak kullanılmaktadır.


İcariin Tozunun Faydaları

1. Đcariinin Epimedium ekstraktlarının birincil aktif bileşeni olabileceği düşünülmektedir, çünkü iktidarsızlığı tedavi etmek ve cinsel fonksiyonu iyileştirmek için Batı tıbbında kullanılan bileşiklerle birkaç etki mekanizmasını paylaştığı gösterilmiştir. Özellikle, icariinin, bir PDE5 inhibitörü olarak hareket ettiği ve testosteronun etkilerini taklit etmenin yanı sıra, biyoaktif nitrik oksit üretimini arttırdığı gösterilmiştir.

2. İcariin, osteoporoz tedavisinde olası bir terapötik rol ile bağlantılı olan kemik dokusunda osteoblast aktivitesini uyarabilir.

3. İcariin ayrıca T hücrelerinde böbrek hastalarının sayısını, lenfosit dönüşüm oranını, antikoru, antijeni ve düşük retiküloendotelyal sistem fagositik fonksiyonunu, ancak böbrek Epimedyumundan sonra ilaç tedavisini artırabilir.

4. İcariin, yaşlanma mekanizmalarının farklı yönlerini etkileyebilir. Hücre geçişinin etkisi, büyüme periyodunun uzatılması, bağışıklık ve endokrin sistemin düzenlenmesi, metabolizma ve organ fonksiyonunun iyileştirilmesi gibi.

5. Önemli kan basıncı ile birlikte vazopressin kaynaklı miyokard iskemisi üzerinde koruyucu bir etkiye sahiptir.


Icariin Tozu Uygulamaları

1. Kapsüller veya haplar olarak farmasötik;

2. Kapsül veya hap olarak işlevsel yiyecekler;

3. Suda çözünür içecekler;

4. Kapsül veya hap gibi sağlık ürünleri.


Paket teslimatı

Icariin

Şirket imajı


Sorgulama